7.0

Remija piedzīvojumi

Bāreņa Remī piedzīvojumi, kurš ceļo kopā ar noslēpumainu ielu muzikantu un viņa dzīvniekiem, meklējot viņa sen zudušo izcelsmi.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

7+
103min
fr, lv, ru
Saglabāt
Dalīties

Rémi sans famille

Apraksts

Laipna zemniece uzaudzināja Remī, 10 gadus vecu zēnu, kuru atrada kā zīdaini. Viņas vīrs to nežēlīgi atņem audžumātei un pārdod Vitalisa kungam, vecam, ceļojošam ielu muzikantam ar šaubīgu pagātni. Remī dodas ilgā ceļojumā cauri Francijai kopā ar jauno saimnieku, viņa uzticamo suni Melni un nerātno pērtiķēnu Smukulīša kungu.

Caur piedzīvojumiem un likstām jaunais Remī satuvinās ar Vitalisu, kurš viņam iemāca lasīt un palīdz atklāt viņa neparasto dziedāšanas talantu. Ceļojošā mākslinieka skarbā dzīve zēnam sniedz mācības, un viņam nākas ciest badu, aukstumu un reizēm arī lielu netaisnību. Viņš arī iepazīst dzīvi, iegūst lieliskus draugus, kā arī skolotāju un tēvu Vitalisa personā.

Bet kad drēbes, kurās viņu atrada kā zīdaini, un noslēpumainā šūpuļdziesma no viņa tālās pagātnes pietuvina tuvāk viņa izcelsmei, Remī pēkšņi saskaras ar jaunām grūtībām, kas varētu atklāt viņa patieso identitāti un uz visiem laikiem izmainīt viņa dzīvi.

Piedzīvojumu filma · Drāma · Ģimenes filma
Gads
2018
Režisors
Antoine Blossier
Aktieri
Daniel Auteuil, Maleaume Paquin, Virginie Ledoyen, Jonathan Zaccaï, Ludivine Sagnier
Valsts
Beļģija, Francija