Mūzikls "Zvaigznes bērns"

Saglabāt
Dalīties

Izrāde

Par raidījumu

Ziemas pasakas „Zvaigznes bērns” dramaturģijas pamatā izmantota slavenā Oskara Vailda pasaka. „Zvaigznes bērns” ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un grūtību pārvarēšanu. Tā galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu "kas es esmu?", uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, kā arī novērtējot atbalstu, ko sniedz draugi un ģimene. 

Jauno mūziklu veido spēcīga radošā komanda - komponists Jānis Lūsēns, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Egija Abaroviča,  scenogrāfiju un kostīmus rada mākslinieču apvienība "Grāfienes", gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, vokālā pedagoģe Annija Putniņa.

Mūzikla galveno - Zvaigznes bērna lomu atveido Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēknis Patriks Tabaks. Lomās iejūtas arī Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels, Uģis Roze, Katrīna Dimanta, Annija Putniņa, Edvards Grieze, Toms Kalderauskis, Emīls Gilučs, Rīgas Doma kora skolas Mūziklu nodaļas audzēkņi un absolventi, kā arī Jāņa Lūsēna instrumentālā grupa.