8.0

Zeka Snaidera Taisnības līga

Ar episku un pavisam atšķirīgu sižetu, kas sajūsminās DC komiksu fanus, filma atklāj plašāku stāstu par Taisnības līgas supervaroņiem.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
232min
lv, ru, en
lv
Saglabāt
Dalīties

Zack Snyder's Justice League

Apraksts

Betmens un Brīnumsieviete piesaista komandu, lai pasargātu pasauli no Stepenvolfa un viņa Paradēmonu armijas draudiem, kura pārmeklē Visumu ar mērķi atrast trīs paslēptās mātes kastes, kas ļautu Stepenvolfam pārvarēt pasaules, iznīcināt visus ienaidniekus un atjaunot sakarus ar saimnieku Darkseidu. Lai gan gandrīz visi Betmena un Brīnumsievietes sākotnējie centieni sastopas ar pretestību, viņiem izdodas savervēt Akvamenu, Kiborgu un Zibsni. Taču, lai saglābtu cilvēces nākotni, vispirms katram ir jāpārvar savi dēmoni.

Pēc tam, kad Stepenvolfs ir nodrošinājis sev divas kastes, aprokot tās dziļi Temisīrā un Atlantīdā, supervaroņi ir spiesti izmantot Kiborga unikālo saikni ar atlikušo kasti. Izmantojot kastes iespējas, lai atdzīvinātu pēdējo komandas locekli, viņi netīšām dod Stepenvolfam iespēju to iegūt, padarot viņu dominējošu. Vai šai unikālajai varoņu komandai izdosies demontēt mātes kastes, pirms Stepenvolfs pabeidz sinhronizāciju?

Ar episku un pavisam atšķirīgu sižetu, kas sajūsminās fanus, kuri ir DC komiksu cienītāji, Zeka Snaidera Taisnības līga piedāvā bagātīgas cīņas ainas un dziļāku ieskatu varoņu vēsturē. 

Piedzīvojumu filma · Drāma · Supervaroņi · Fantastika
Gads
2021
Režisors
Zack Snyder
Aktieri
Ben Affleck, Amy Adams, Willem Dafoe, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Diane Lane, J.K. Simmons, Henry Cavill, Gal Gadot, Ray Fisher, Jason Momoa, Ezra Miller, Connie Nielsen
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis