Pareizi nepareizais: Zinātne par to, kā labi izgāzties

Saglabāt
Dalīties

Konferences

19. aprīlis, 2024

Par raidījumu

Mēs esam pieraduši domāt, ka neveiksme ir veiksmes pretstats. Mūsdienās mēs bieži svārstāmies starp divām “neveiksmju kultūrām”: vienu, kas norāda, ka no neveiksmēm ir jāizvairās un otru, kas norāda, ka neveiksmēm ir jānotiek ātri un bieži. 

Problēma slēpjas tajā, ka abās pieejās trūkst būtisku atšķirību, kuras palīdzētu mums nošķirt labu neveiksmi no sliktas. Rezultātā mēs palaižam garām iespēju labi izgāzties.

Psiholoģiskās drošības pētnieces un godalgotas Hārvardas profesores Eimijas Edmondsones grāmata “Pareizi nepareizais” kalpos kā revolucionārs ceļvedis, lai mainītu mūsu izpratni par neveiksmēm un liktu tām strādāt mūsu labā. 

Šī grāmata sniedz pamatus par to, kā gudri domāt, diskutēt un praktizēt neveiksmes. Eimija parāda, kā mēs un mūsu organizācijas varam pieņemt savu cilvēcisko kļūdainību un iemācīties, kad neveiksme ir mūsu draugs. Šī ir atslēga, lai īstenotu gudrus riskus un novērstu kaitējumu, no kura varam izvairīties.

Izmantojot spilgtus, reālus stāstus no uzņēmējdarbības, popkultūras un vēstures, FranklinCovey treneris Emīls Lukjanskis kopā ar "Stenders" izpilddirektori Kristīni Grapmani un LMT Ekosistēmas sadarbības vadītāju Ņikitu Kazakeviču mums sniegs praktiskus piemērus, prasmes un domāšanas veidu, kas palīdzēs aizstāt kaunu un vainas apziņu ar zinātkāri, ievainojamību un personīgo izaugsmi. 

Grāmatu klubs top sadarbībā ar FranklinCovey Latvia

Tev varētu patikt