Mīlestība pandēmijas laikā

Saglabāt
Dalīties

Izrāde

4. jūnijs, 2020

Par raidījumu
Jo detalizētāk tiek izstrādātas instrukcijas attālinātam darbam un distancētai komunikācijai, jo lielāka ticamības pakāpe, ka aizturētas jūtas un emocijas izlauzīsies tiešsaistē – kā tas notiek arī aktiera un dramaturga Artūra Dīča monologā, kas veltīts kolēģim no kaimiņu teātra Arturam Krūzkopam. Darbs "no mājām" kādu vīrieti ātri vien padara par nervozu emociju kamolu un notiek erotiska rakstura īssavienojums ne tikai viņa fantāzijā.

Baltais kubs – balta lapa, uz kuras aktieris veic savas “piezīmes” tukšā telpā. Rada. Ar savu balsi, ķermeni, valodu. Ar vēlēšanos sasniegt savu skatītāju aiz ekrāna plazmas. Šai realitātei pievienojot videomākslinieka radīto.

Piecas ceturtdienas, sākot no 28. maija, Latvijas Nacionālais teātris skatītājiem piedāvās jaunu e-teātra tiešsaistes projektu “Baltais kubs”, kurā režisori Ināra Slucka un Valters Sīlis kopā ar aktieriem – Kasparu Zvīguli, Līgu Zeļģi, Jāni Āmani, Arturu Krūzkopu, Madaru Botmani – piedāvās piecus stāstus, kurus vienos šim ciklam īpaši veidota, baltā kuba principu iemiesojoša telpa un katram projektam individuāli radīta papildinātā realitāte.