Instrumenti. SKAISTI SAVĀDS Mežaparka estrādē

Saglabāt
Dalīties

Koncerts

2021

Par raidījumu

Skaties grupas INSTRUMENTI koncertu SKAISTI SAVĀDS, kas neierastā formātā norisinājās Mežaparka Lielajā estrādē. Šī koncertsērija šoreiz bija paredzēta nelielam apmeklētāju skaitam, kas, kopā ar mūziku, scenogrāfiju, gaismām un mēroga pretnostatījumu, radīja neierastu atmosfēru Mežaparka Lielajā estrādē un citādu grupas INSTRUMENTI koncerta pieredzi.

Koncertā izskan dziesmas no grupas albumiem latviešu valodā, uz skatuves grupai pievienojas arī viesi. 

“Koncerts “Skaisti savāds” no tiesas ir skaisti savāds piedzīvojums, jo Mežaparka estrādi, kuru zinām arī kā Dziesmusvētku estrādi, un esam pieraduši redzēt vairāku desmitu tūkstošu cilvēku piepildītu, šoreiz piepildīsim pavisam citādākā formātā – šaurākā apmeklētāju lokā, emocionāli tuvā atmosfērā, kurā, līdztekus mūsu mūzikas skanējumam, apmeklētājiem ļausim sajust arī Mežaparka estrādes lielumu,” par koncerta ideju stāsta grupas “Instrumenti” dalībnieks Jānis Šipkēvics.

“Tie būs divi pavisam īpaši vakari, radošā un muzikālā atmosfērā, kurā koncerta apmeklētāji varēs sajusties tiklab kā viens vesels, tiklab – “pilnīgi viens”, atrodot sev piemērotāko koncerta baudīšanas veidu Mežaparka estrādes plašumos,” koncerta formātu komentē grupas “Instrumenti” dalībnieks Reinis Sējāns.