Pagrīdes impērija

Seriāla darbība norisinās Atlantiksitijā, 1920. gadā, kad ASV aizliedz alkohola tirdzniecību. Karš ir beidzies, noteikumu te nav, un pērkams ir viss.

Saturs nav pieejams šajā reģionā
16+
en, ru
lv, en
Pievienot
Dalīties
Atgādināt

Boardwalk Empire

Apraksts
„Pagrīdes impērijas” darbība norisinās Atlantiksitijā, 1920. gadā, kad Amerikas Savienotajās Valstīs aizliedz alkohola tirdzniecību. Karš ir beidzies, Volstrītā valda uzplaukums, un pērkams ir viss, pat uzvara čempionātos. Tas ir pārmaiņu laiks, kad sievietes iegūst balsstiesības, tiek ieviests sabiedriskais radio, un pār pasauli valda jaunieši. Ņūdžersijas dienvidu pludmalē atrodas krāšņā kūrortpilsēta Atlantiksitija, kuru dēvē par pasaules rotaļlaukumu. Šeit noteikumu nav. Gar slaveno pludmales promenādi slejas milzīgas viesnīcas, naktsklubi, atrakciju parki un citas izklaižu vietas, ne par matu neatpaliekot no Brodvejas. Faktiskais Atlantiksitijas valdnieks ir finanšu nodaļas vadītājs Īnoks Tomsons, saukts par Nakiju (Stīvs Bušemi). Viņš vienlīdz ērti jūtas kā politiķa, tā gangstera lomā. Izdevīgā ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ – pavisam netālu no Filadelfijas, dažu stundu brauciena attālumā no Ņujorkas un nepilnas dienas brauciena attālumā no Čikāgas – pilsētā aktīvi rosās ruma kontrabandisti. Nakijs Tomsons nevilcinās izmantot izdevības. Kopā ar brāli Eliasu – pilsētas šerifu – un vietējiem bandītiem Nakijs kļūst par cilvēku, kura pārziņā notiek visa nelegālā alkohola tirdzniecība. Būdams gangsteris, viņš sadarbojas ar Arnoldu Rotstīnu, Lielo Džimu Kolosimo, Lakiju Lučāno un Alu Kaponi. Seriāla sākumā Nakija bijušais protežē un šoferis Džimijs Dārmodijs atgriežas mājās no kara, apņēmies izsisties uz augšu un atgūt savu pelnīto vietu Nakija organizācijā. Kad Džimijam šķiet, ka tas nenotiek pietiekami raiti, viņš pārņem grožus savās rokās un izveido bīstamu aliansi ar Nakija biedriem, tādējādi uzsūtot savam mentoram kaklā federāļus aģenta van Oldena vadībā. Stāvokli vēl vairāk sarežģī Nakija plaukstošās attiecības ar Mārgaritu Šrēderi, kura dzīvo laulībā ar vardarbīgu vīrieti un kurai Nakijs cenšas palīdzēt.
Drāmas
Gads
2010
Režisors
Martin Scorsese, Brad Anderson, Alan Taylor, Tim Van Patten, Kari Skogland, Allen Coulter, Jeremy Podeswa, Ed Bianchi, Simon Cellan Jones, Timothy Van Patten, Alik Sakharov, Jake Paltrow, David Petrarca, Brian Kirk, Susanna White
Aktieri
Michael Shannon, Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly Macdonald, Stephen Graham, Jack Huston
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis