Ģenētikas īstās iespējas (EN)

Saglabāt
Dalīties

Konferences

31. augusts, 2019

Par raidījumu

Skaties prezentāciju "Ģenētikas īstās iespējas", kas norisinājās jaunrades un tehnoloģiju festivālā iNOVUSS. Genomika atklāj atšķirības, kas pārņem cilvēci. Jau sen zināms, ka mūsu dzīvesveids ietekmē veselību, taču tikai šobrīd mūsu rīcībā ir instrumenti, kas ļauj izprast savu unikalitāti un dzīves jomas, uz kurām fokusēties. No plašākām zināšanām par ģimenes vēsturi līdz preventīvai medicīnai – visur noder personīgā genomika. Kā izmantosim šo jauno informāciju – ļausim pārmaiņām mūs iedvesmot vai centīsimies izvairīties no nenovēršamā? Šobrīd attīstās pilnīgi jauna industrija, kas piedāvā lieliskas iespējas uzņēmējdarbībā un personīgajā dzīvē. Lekcija angļu valodā.

Prezentē: Living DNA līdzdibinātāja un direktore Hanna Mordena-Nikolsone un Living DNA izpilddirektors Deivids Nikolsons. 

Festivālu iNOVUSS jau otro gadu rīko Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra (LIAA) un tas pulcē tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu trīs dienu garumā.

Tev varētu patikt