Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

16. marts, 2018

Par raidījumu

Reaģējot uz šobrīd aktuālo tēmu par legālajām un nelegālajām autosporta sacensībām, ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši LAF viceprezidentu un krosa komisijas vadītāju Gunāru Kosoju un LAF standarta auto komisijas vadītāju Eduardu Kalvi, sacensību rīkotāju ar teju 20 gadu pieredzi.

LAF pārstāvji uzsver, ka autosporta sacensībām ir jānotiek licencētās trasēs, licencētu tiesnešu vadībā, lai padarītu autosportu drošāku. Pauls un Ilmārs izjautās viesus par to, ko oficiāli drīkst un nedrīkst darīt sacensību rīkotāji un ar ko licencēta trase atšķiras no nelegālas. Kāpēc ir vērts sadarboties ar LAF, saskaņojot autosporta notikumus un kā nesaskaņotu pasākumu rīkotāji apdraud sacensību braucējus, skatītājus un autosporta attīstību, noskaidrosim raidījumā!

ĀTRUMA CILTS šoreiz arī aizsāk jaunu rubriku “Latvieši pasaulē”. Tās pirmais viesis ir Mārtiņš Zūlis, bijušais RX Peugeot komandas čempiona Sebastjena Lēba galvenais mehāniķis. Mārtiņš nesen ir uzsācis karjeru WRC, pievienojoties Tommi Mäkinen Racing komandai Somijā. Skatītāji varēs uzzināt, kāpēc talantīgais mehāniķis izlēmis rallijkrosu nomainīt pret ralliju un kādi ir Mārtiņa karjeras mērķi jaunajā komandā. Raidījuma vadītāji izmantos iespēju noskaidrot, vai ezeru zemes iemītnieki somi gāž pa ezeru ledu tikpat traki kā latvieši.

Tev varētu patikt