Motokrosa drošības stunda ar dzelzs vīru Leonu Kozlovski. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

11. marts, 2020

Par raidījumu

Šoreiz raidījumā būs motokrosa drošības stunda dzelzs vīra Leona Kozlovska vadībā, trakāko sacensību momentu analīze un noderīgi padomi ikvienam, kurš vēlas izmēģināt savus spēkus pie moča stūres. 

Ir skaidrs, ka motokross ir dinamisks, ļoti atraktīvs un vienlaikus arī viens no fiziski grūtākajiem sporta veidiem, kas prasa precizitāti, domāšanu un līdzsvaru. Lai izzinātu trakākos trikus un motokrosa drošības noteikumus, ĀTRUMA CILTS vadītājs Pauls Timrots šoreiz uz sarunu aicinājis Latvijas motokrosa leģendu Leonu Kozlovski.

Leons jau piecas reizes ir startējis pasaulē trakākajās smilšu motokrosa sacensībās
“Enduropale du Touquet”  Francijā, kur pavisam nesen rādīja savas prasmes pludmales smiltīs, lēcienos un bedrēs kopā ar vairāk nekā 1200 sportistiem no visas pasaules. Šoreiz mūsu braucēja ātrākais laiks bija trases pēdējā aplī, bet nākamgad plānā ir iekļūt pirmo 200 dalībnieku vidū, lai jau sacensību sākumā būtu starp līderiem.

Ņemot vērā Leona milzu pieredzi, skatītājiem būs iespēja uzzināt visu par asākajiem smilšu motokrosa momentiem, trakākajiem kritieniem un spēju pēc tiem piecelties, lai brauktu tālāk. Vai motokross patiesībā ir tik dramatisks un traumatisks, kā izskatās no malas, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt