Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

8. marts, 2018

Par raidījumu

Šajā nedēļas nogalē Mārupes ledus trasē “JIP Mārupīte” notiks Baltijas mēroga ziemas drifta sacensības“Baltic Winter Drift Cup 2018”, kas pulcēs Baltijas valstu spēcīgākos sānslīžu meistarus. Drifts ziemas apstākļos ir salīdzinoši jauns žanrs, un kausa organizators Kārlis Priedītis ir gandarīts, ka šogad pasākums norisinās tieši Latvijā. Īstas ziemas apstākļi ļaus vērot arī jaunumu – braukšanu pa ledu. Eksperti spriež, ka tas varētu būt pamatīgs izaicinājums mūsu Lietuvas kaimiņiem, tāpēc nopietni pretinieki latviešu drifteriem būs tikai pieredzējušie igauņu braucēji.

Savukārt “HGK Racing Team” zvaigzne Kristaps Blušs jaunās drifta sezonas sākumam gatavojas otrpus okeānam. Kristaps atzīst, ka šī sezona varētu būt morāli vieglāka, jo komanda jau pieradusi pie vides un iepazinusi trasi. Tāpēc HGK padomā stratēģiska viltība ar jauno BMW E92 “Eurofighter”, kas piedzīvojis pamatīgus uzlabojumus un superauto ir gatavs jaunās sezonas cīņai par vietu uz pjedestāla.

Kristaps Blušs arī pieņems ĀTRUMA CILTS izaicinājumu – iemācīt Radio SWH ētera personībai Sandai Dejus driftēt. Sanda neslēpj, ka vienmēr uzskatījusi driftu par traku jauniešu nodarbi un vienkārši bezjēdzīgu slidināšanos pa ielām. Viņas dzimtajā Madonā neviens to nekad neesot pat mēģinājis saukt par sportu. Vai Kristapam izdosies mainīt Sandas domas un iemācīt viņai driftēt bez iestigšanas kupenās, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS raidījumā!

Tev varētu patikt