Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

22. februāris, 2018

Par raidījumu

Aktrise Anta Aizupe jaunajā Dailes teātra izrādē “Jeruzaleme” vada, iespējams, lielāko transportlīdzekli uz teātra skatuves. Arī ikdienā Anta bez auto nevar iztikt un izmanto automašīnā pavadīto laiku, lai noklausītos jaunāko mūziku un mācītos lomas. ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums izjautās aktrisi par iespaidiem pēc dažādi vērtētā “Nissan Juke” izmēģināšanas. Anta atzīst, ka sākumā nav bijusi šī modeļa cienītāja, bet izbraucot viedoklis ir mainījies, jo auto ir ērts un tā komplektācijā ir viss nepieciešamais.
Savukārt Artūrs Virbulis šoreiz pārsteigs kolēģus ar līdz šim aizraujošāko stāstu par zelta periodu Japānas auto dzīvē. Skatītājiem būs iespēja uzzināt par Pusnakts klubu – astoņdesmito gadu beigu ekskluzīvāko Japānas andergraunda ātruma apvienību. Tās biedri naktīs traucās pa šosejām ar ātrumu vismaz 300 kilometri stundā un savā lokā uzņēma tikai ap 10% gribētāju.

Un šoreiz turpināsies stāsts par ĀTRUMA CILTS īpašo bitkoinu – Paula iegādāto 20 gadus veco auto ar 102 tūkstošu kilometru nobraukumu. Pauls ir nogādājis mašīnu servisā, apņēmības pilns iziet tehnisko apskati un gūt peļņu no tās pārdošanas. Vai auto būs dzīvotājs un vai ir jēga to labot, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS sērijā!


Tev varētu patikt