Kambala cenšas savaldīt 700 ZS jaudīgo drifta auto. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

4. decembris, 2019

Par raidījumu

Šoreiz raidījumā būs lielākais viesis tā vēsturē – basketbolists, bokseris un šovmenis Kaspars Kambala, kurš pirmo reizi sēdīsies pie 700 zirgspēku jaudīga drifta auto stūres. Tāpat arī ieskatīsimies motokrosa filmas "Stupelis" pirmizrādes aizkulisēs.

ĀTRUMA CILTS vadītājs Pauls Timrots Kasparam Kambalam sākotnēji sagatavojis izaicinājumu pie žiguļa stūres. Tomēr ieceri nāksies mainīt, jo tik ievērojama garuma šoferis ar 50. kājas izmēru nav savietojams ar žiguļa vadības iespējām. Tāpēc talkā tiek ņemts plāns B – Kambalam ir iespēja pirmo reizi mūžā sēsties pie 700 zirgspēku jaudīga drifta auto stūres un doties trasē. Skatītāji arī varēs uzzināt par Kambalas pāreju no basketbola uz boksu, cīņām ringā un par šova cienīgo "peldi" ar auto Kazaņas kanālā.

Tāpat arī šoreiz Pauls ir devies uz kino, lai ieskatītos režisora Armanda Tripāna dokumentālās filmas par četrkārtējo Pasaules čempionu blakusvāģu motokrosā Kasparu Stupeli aizkulisēs. "Stupelis" ir reti atklāts stāsts par pašaizliedzību un darbu, ko sportists iegulda, lai nokļūtu pasaules elitē. Kā atzīst pirmizrādes apmeklētāji un filmas režisors, tā ir emocijām bagāta sporta filma par cilvēku, kurš jau divdesmit gadus iet uz savu sapni, neskatoties uz grūtībām, traumām un citiem pārdzīvojumiem.

Tev varētu patikt