FIA pasaules rallijkrosa čempionāta aizkulises. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

29. novembris, 2018

Par raidījumu

Ātruma cilts studijā viesojas Viesturs Kundziņš, kurš līdz šim bija zināms kā Reiņa Nitiša komandas pārstāvis, bet šī gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu aizvadījis zvaigžņu Matiasa Ekstrēma un Andreasa Bakerundas komandas preses sekretāra amatā. Čempionāta aizkulišu kaislības, komandu nākotnes plāni un sacīkšu prognozes – šīs un citas tēmas jaunākajā raidījuma sērijā.

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezona Viesturam Kundziņam bijusi spilgta – apmeklētas daudzas pasaules valstis, veikti 74 pārlidojumi, apgūtas jaunas menedžmenta prasmes un iepazīti rallijkrosa jaudīgākie braucēji. Sarunā ar Paulu Timrotu un Ilmāru līkumu Viesturs atklāj sacīkšu aizkulises un sniedz savas prognozes, kad pasaules rallijkrosa komandas varētu paziņot par saviem nākamās sezonas plāniem.

Viesturs, Pauls un Ilmārs arī diskutē, vai autosporta nākotnē ir vieta elektromobiļu tehnoloģijām un vai kārtīgi benzīngalvas varēs sadzīvot ar klusajiem elektromotoriem, kas autosportam varētu atņemt skaļos rūcienus.

Par elektromobiļiem stāstu sagatavojis arī Pauls Timrots, kurš izmēģinājis elektroauto iespējas izbraucienā Rīga-Liepāja. Bet Artūra Virbuļa uzmanību piesaistījusi ziņa par autosporta jauniesācēju Aleksandru Albonu  – F1 vēsturē otro taizemieti. Kurš bija Albona priekštecis – par to vairāk jaunākajā ĀTRUMA CILTS sērijā.

Tev varētu patikt