Šteinbergs starp labākajiem enduro sacīkstēs. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

22. novembris, 2018

Par raidījumu

Ivo Šteinbergs uz sarunu ieradies taisnā ceļā no Čīles, kur tikko aizvadītas pasaulē sūrākās sešu dienu enduro sacīkstes –  The International Six Days Enduro (ISDE). Šteinbergs kopā ar igauņu sportistiem veidoja Baltijas komandu, izcīnot augsto otro vietu klubu ieskaites kopvērtējumā. Bet savā klasē individuālajos rādītājos Ivo ir trešais. Un tā nav tikai vieta starp līderiem - šajā moto disciplīnā ISDE ir augstākās pilotāžas rādītājs. Sarunā ar raidījuma vadītājiem Paulu Timrotu un Ilmāru Līkumu Ivo atklāj, kas palīdzēja piepildīt sapni: beidzot izbraukt Čīles bezceļus, un cik sarežģītu izpēti veica komanda, apgūstot nepielūdzamo trasi.

Ivo Šteiberga stāstus par kurioziem un spriedzes momentiem papildina arī sacensību trakāko momentu video.

Bet Artūrs Virbulis piedāvā stāstu par Latvijas auto klubu aktivitātēm mūzikas pasaulē, radot slavinošus gabalus savai iecienītākajai auto markai. Artūrs kolēģu un skatītāju kritikai piedāvā YouTube atrodamos spilgtākos meistardarbus -  kluba “Vojager” kolorīto himnu “Sapņu auto Peugeot” un BMW fanu, hip-hopa grupas “E6” dziesmu “Lido beha“. Kurš skaņdarbs raidījuma vadītājiem patīk vislabāk, noskaidrosim raidījumā!

Tāpat Artūrs, Pauls un Ilmārs apspriedīs auto pasaules karsto skandālu – “Renault-Nissan-Mitsubishi” vadītāja Karlosa Gosna arestu par iespējamajiem finanšu noziegumiem. 

Tev varētu patikt