Ātruma cilts pēta Ford un Ferrari leģendāro cīņu Lemānā.

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

20. novembris, 2019

Par raidījumu

Šoreiz viesos ir rallija sacīkšu rīkotājs Raimonds Strokšs, kurš ļāvās atpūtai no autosporta un iemēģināja spēkus jaunā izaicinājumā – ceļojumā uz Nepālu. Tāpat raidījuma uzmanības centrā arī gada gaidītākā filma autosporta nozarē – "Lemāna-66: Lielais izaicinājums".

Pauls Timrots uz sarunu ir aicinājis Raimondu Strokšu. Viņš nupat atgriezies no Nepālas, kur vairāku nedēļu garumā iepazina apkārtni un devās arī kāpienā uz Himalaju kalniem. Turklāt maršrutam izvēlēta nevis tūristu, bet gan viena no grūtākajām takām. Pauls ar Raimondu apspriedīs, kas mudināja doties uz Nepālu, kādas atmiņas Raimonds atvedis no izaicinošā ceļojuma un kādi ir ieteikumi visiem, kuri plāno pirmo reizi doties kalnu pārgājienā.

Pauls neslēpj – viņam "niez nagi" uzzināt arī par rallijkrosa čempionāta posmu Rīgā. Pirms Raimonda došanās pārgājienā, nianses par sacīkšu norisi bija neskaidras, bet tagad parādījusies jauna informācija, ka posms notiks, taču valsts un pilsēta joprojām ir noslēpums. Vai mums ir cerība sacīkšu posmu kalendārā ieraudzīt arī Latvijas karogu? To noskaidrosim jaunākajā ĀTRUMA CILTS raidījumā.

Autosporta pasaulē arī vēl viens svarīgs notikums – uz lielajiem ekrāniem iznākusi mākslas filma "Lemāna-66: Lielais izaicinājums", un ĀTRUMA CILTS ieradusies uz filmas pirmizrādi, kas vienkopus pulcējusi spilgtas Latvijas autosporta personības. Pauls sarunā ar pirmizrādes viesiem – autosportistu Robertu Vītolu, LMT Autosporta Akadēmijas vadītāju Dainaru Dambergu, LMT Autosporta Akadēmijas braucēju Mārtiņu Sesku, autosportistu Andri Mālnieku un citiem – spriež, cik daudz mēs patiesībā zinām par "Ford", "Ferarri" un Lemānas sacīkstēm. Paula sarunu biedrs ir arī Konstantīns Calko – vienīgais latvietis, kurš ir braucis leģendārajās sacīkstēs.

Tev varētu patikt