13 gadīgais Bertāns driftā sacenšas ar motocikliem. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

13. februāris, 2019

Par raidījumu

“JIP Mārupītes” ledainā trase šķita ideāli piemērota ĀTRUMA CILTS eksperimentam – auto un motocikla kopīgai driftošanai. Taču idejas realizācija izrādījās grūtāka, nekā sākumā cerēts. Sarunā Pauls un sānslīžu meistars Nikolass Bertāns apspriež, kādēļ motocikla un auto vienlaicīga braukšana pa ledainu trasi nav no vieglākajiem uzdevumiem un kas nepieciešamas, lai abi spēkrati varētu draudzīgi sadzīvot uz ledus.

Nikolass arī atzīst, ka ziemu labprāt izmanto treniņiem, jo vasara solās būt autosporta aktivitātēm bagāta. Kādi ir sportista plāni, gaidot jauno sezonu, noskaidrosim ĀTRUMA CILTS raidījumā.

Trakulības “JIP Mārupīte” ar eksperimentu nebeidzas, jo jau 23. februārī atpūtas vietā gaidāms vēl nebijis pasākums  – “Baltic Ice Race 2019” jeb ziemas drifts kopā ar motokrosa sacīkstēm. Kas skatītājus un dalībniekus tajās sagaidīs, sarunā ar Paulu atklās motokrosa braucējs un sacensību direktors Mārtiņš Aleksandrovičs.

ĀTRUMA CILTS uzmanības centrā arī dullākās motošosejas sacensības pasaulē - Menas salas TT (Tourist Trophy), kas šogad no 1. līdz 7. jūnijam norisināsies jau 112. reizi. Sacīkstēs motobraucēji mērojas braukšanas prasmēs nevis atsevišķā trasē, bet gan pilsētas ielās, neskatoties uz to, ka vidējais braukšanas ātrums pārsniedz 200 km/h un bojāgājušo skaits jau mērāms simtos. Pauls piedāvā iepazīties ar aktivitātēm un trakām motobraukšanas iespējām, kuras Menas sala piedāvā viskaislīgākajiem adrenalīna un motociklu faniem.

Tev varētu patikt