Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

8. februāris, 2018

Par raidījumu

Šoreiz ĀTRUMA CILTS studijā arī īpaši spraiga diskusija: būt vai nebūt grid meitenēm autosportā. Vai skaistu meiteņu vietā F1 sacensībās turpmāk jāaicina mazie autosporta līdzjutēji, ekspertu domas dalīsies.

ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums šoreiz viesos aicinājuši Mārtiņu Ziemeli, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskās fakultātes metālapstrādes lektoru. Mārtiņa vadībā top revolucionārs mašīnbūves projekts jauno inženierijas talantu piesaistei – pneimatiskās automašīnas, kas tiešām brauc ar saspiestu gaisu. Paulam un Ilmāram būs iespēja arī pašiem sēsties pie tvaika auto stūres. Kā šis tvaika lokomotīves hibrīds darbojas, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS epizodē!

Savukārt Ričards Ceriņš, OCT Composites vadītājs skatītājiem pastāstīs par nākotnes materiāliem laivām un autosportam, tostarp arī HGK braucēja Kristapa Bluša E92 Eurofighter. Pauls un Ilmārs noskaidros, kāda ir gudro materiālu evolūcija no stiklšķiedras auduma un epoksīda sveķiem līdz pēc 3D dizaina gatavotām oglekļa detaļām.

Tev varētu patikt