Ceļo laikā ar leģendāro auto no filmas "Atpakaļ nākotnē". Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

8. oktobris, 2020

Par raidījumu

Ints Indriksons leģendārajā spēkratā "ieskatījās" filmas "Atpakaļ nākotnē 3" (Back to the Future 3) pirmizrādē 1989. gadā, Ņujorkā.  Un pirms desmit gadiem viņam ar Holandes auto restauratoru palīdzību bija iespēja tikt pie sava sapņu auto.  

"DeLorean DMC-12" stāsts ir tikpat iespaidīgs kā tā 80. gadu dizains un nerūsējošā tērauda dekoratīvie paneļi. Auto tēvs, inženieris Džons Deloreans (John DeLorean) 70. gadu vidū pameta darbu "General Motors" ar grandiozu plānu uzbūvēt ko labāku par "Pontiac". Tomēr dzīve ieviesa savas izmaiņas un rezultāts ir nedaudz savādāks – "DeLorean DMC-12" ir būvēti Ziemeļīrijā un tiem ir gan savi plusi, gan dīvainības, kas katram no 9000 šī modeļa auto piešķir savu, īpašo šarmu.

Pauls Timrots izbraukumā ar laika mašīnu pārliecināsies, ka ekstravagantais auto ir askētisks – tam nav ne ABS, ne stūres pastiprinātāja, tā durvis veras uz augšu, bet salonā viegli var ietilpt arī divus metrus garš braucējs. "DeLorean" ir sporta auto ar 140 zirgspēkiem, bet vairāk nekā tonnu smagais auto nav raķete, jo tam vajag desmit sekundes, lai sasniegtu 100 km/h.

Ir skaidrs, ka "DeLorean DMC-12" ir sapņu auto, kas noteikti nav garlaicīgs. Kāda aizkustinoša 80. gadu autobūves leģendas detaļa liek ticēt brīnumam un iespējai ceļot laikā, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt