ĀTRUMA CILTS uz riteņa: Alsbergs izcīna uzvaru pasaules sūrākajās velosacensībās

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

7. oktobris, 2021

Par raidījumu

Toms uz Latviju atvedis ne vien medaļu, bet arī aizraujošu piedzīvojumu un pieredzes stāstus. "Silk Road Mountain Race" ir vienas no pasaulē grūtākajām riteņbraukšanas sacensībām, kas norisinās Kirgizstānas nepielūdzamās dabas apstākļos – Zīda ceļa trasē, kur akmeņainās kalnu takas mijas ar neizbraucamiem dubļiem neparedzamos laikapstākļos. Sacīkstēs ļauts piedalīties vien izturīgākajiem sportistiem. Kopā ar sacīkšu biedru Jāni Viškeru Toms pierādīja visai pasaulei, ka ir labākais.

Alsberga mīlestība pret velosipēdiem ir tik liela, ka no riteņa viņš nav ar mieru nokāpt pat sarunā ar ĀTRUMA CILTI. Tāpēc arī Paulam Timrotam ir jāsēžas pie velo stūres un jācenšas tikt līdzi Toma apskaužamajam tempam, lai uzzinātu, kā iespējams izturēt vairāku tūkstošu kilometru distanci, braucot ar velo vietās, kur citkārt izbraukt iespējams vien ar zirgu.

Sacīkstes bijis ne vien fizisks, bet arī emocionāls pārdzīvojums, tomēr Toms atrada laiku, lai iemūžinātu spilgtākos kadrus. Velosporta entuziastiem ir iespēja arī iepazīties ar Toma uzticamo cīņas biedru – īpaši aprīkotu velosipēdu, kas spējis izturēt skarbākos apstākļus. Tomēr arī ritenim nācās saskarties ar starpgadījumiem – par tiem un sacīkstēs piedzīvoto stāsts jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt