Ieva Millere - Eiropas čempione ātrumlaivās. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

23. augusts, 2018

Par raidījumu

Šī sezona Ievai Millerei nav bijusi viegla, jo jūnijā sacīkstēs Vācijā dzīvību uz ūdens zaudēja sportistes tēvs, leģendārais ātrumlaivu pilots Lotārs Millers. Ieva ilgi domājusi, līdz nonākusi pie lēmuma startēt EČ posmā savās mājās, Aizkrauklē un uzvaru veltījusi tēvam.

ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums ar Ievu pārrunās piedzīvojumiem bagātās sacensības un komandas atbalstu, kas palīdzējis sasniegt uzvaru emocionāli un tehniski sarežģītos momentos. Kā attīstīsies ātrumlaivu sports pēc Lotāra Millera aiziešanas un kādas tradīcijas ir iedibinātas jauno sportistu atbalstam, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā. Tikmēr Ieva pagaidām liek punktu ātrumlaivu sportam un, kā jau ātruma cilts pārstāve, ir gatava jauniem izaicinājumiem. Vai tie būs uz ūdens – rādīs laiks.

Savukārt Atūrs Virbulis šoreiz pie kolēģiem un skatītājiem nāk ar stāstu par dubultdebiju – festivālā “Riga Summer Race 2018” debiju piedzīvojusi budžeta klases autošosejas kustība "ABC Race”. Un tās dalībnieku vidū pirmo reizi pie sacīkšu auto stūres sēdies pats Artūrs. Viņš kopā ar draugiem no ceļojuma pārvedis Peugeot 106 markas auto un pašu spēkiem to arī uzlabojuši, veicot nelielas modifikācijas. Lai arī finišu šoreiz sasniedzis pēdējais, Artūrs cīņas sparu nav zaudējis un ir gatavs turpinājumam.

Raidījuma komdanda arī pārrunās Latvijas zvaigznes Paula Jonasa sniegumu motokrosa posmā Šveicē. Ir skaidrs, ka intriga saglabājas un arī šajā sezonā no dramaturģijas viedokļa viss ir kārtībā – Jonasam izšķirošās cīņas vēl ir priekšā.

Tev varētu patikt