Bagiji iekaro minirallija skatītāju simpātijas. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

5. augusts, 2020

Par raidījumu

Raidījuma vadītāja lomā šoreiz iejuties autosportists un improvizācijas meistars Krišjānis Caune un viņa uzdevums ir uzzināt visu par minirallija jaunpienācējiem – bagijiem. Side by side jeb plecu pie pleca bagiji, kuros ir vieta pilotam un stūrmanim, radušies no kvadracikliem un tie ir īpaši piemēroti gariem sacīkšu posmiem tuksnešos.

Artūrs Priednieks, SRT komandas pārstāvis un autosporta menedžeris minirallijā startē pēc sešu gadu pauzes kopā ar stūrmani Igoru Smoļinu. Viņu bagijam nav priekšējā vējstikla un tam ir automātiskā ātrumkārba, kā arī komandai ir īpašas ķiveres, kam iespējams pierīkot ventilatorus, lai "dzesētu smadzenes" garākos ātrumposmos karstā klimatā. Artūrs atzīst, ka sākumā ar bagiju ir gadījies arī apgāzties, jo ar to ir jāprot braukt, bet kopumā bagija izmaksas ir adekvātas braukšanas sajūtai, tas strauji paātrinās un labi vadās.

Eduards Kalve, LAF SAK padomes vadītājs ir pārliecināts, ka bagiju klase Latvijā vēl attīstīsies, jo ir liela interese no braucējiem un tas ir ļoti skatāms autosports, kas labi iesilda publiku.

Kādas ir minirallija dalībnieku emocijas pēc sacīkstēm un kā skatītāji reaģē uz ņiprajiem bagijiem, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt