Rallijkrosa pasaulē virmo kaislības. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

12. jūlijs, 2018

Par raidījumu

Rallijkrosa pasaulē virmo kaislības un pieaug spriedze, jo ir aizvadīti jau trīs no FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta pieciem posmiem. ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši latviešu rallijkrosa pilotu Reini Nitišu, kurš čempionātā sagādā pamatīgas galvassāpes pretiniekiem. Asinis vārās ne vien skatītājiem, bet arī pašiem braucējiem. Nitišs neslēpj – pēc aizvadītajā posmā piedzīvotās nepatīkamās autosadursmes ar Sirilu Raimondu, viņš bija gatavs iet “uz visu banku” un atbildēt ar pretuzbrukumu. Tomēr sportists savaldījās un rezultātā izcīnīja uzvaru pār agresīvo konkurentu.

Taču Eiropas un pasaules rallijkross sacīkstes nav vienīgā Nitiša nodarbe. Sportists aizraujas arī ar bagijiem un šobrīd gatavojas 14. un 15. jūlijā Biķernieku trasē gaidāmajam Biķernieku Motorsporta Festivālam 2018, kurā rādīs klasi pie bagija stūres. Reinim ir arī ideja attīstīt bagiju sportu Latvijā, ieviešot atsevišķu autosacīkšu klasi. Šī autosporta izmaksas ir salīdzinoši zemākas, toties Pauls, Ilmārs un Reinis ir vienisprātis – bagijs ir dinamiskākais braucamais no visiem, ko iespējams iedomāties.

Auto tēmu turpina arī Artūrs Virbulis, kurš skatītājus iepazīstina ar auto tūninga leģendu no Japānas - Akira Nakai. Savu karjeru Nakia sāka pirms 20 gadiem, kad mazā garāžā atjaunoja savu veco Porsche automobili. Šodien tūninga sensejs piešķir otru dzīvi Porsche spēkratiem no visas pasaules. Papildus unikāliem auto dizainiem, Nikia ir slavens arī ar ekstravaganto gaumi, izvēloties saviem darbiem vārdus. No Dārta Veidera līdz komiskiem multiplikāciju varoņu vārdiem – viņa darbi ir neparasti it visā!

Tev varētu patikt