Blušs izaicina pasaules drifta eliti.

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

28. jūnijs, 2018

Par raidījumu

Kristaps Blušs nule kā uzkāpis ASV pasaules spēcīgākā drifta čempionāta “Formula Drift” etapa uzvaras pjedestālā, bet jau šobrīd pilnā sparā gatavojas "HGK Drift Challenge" nāciju cīņām, kas 29. un 30. jūnijā norisināsies Biķernieku trasē.

Drifteris sarunā ar ĀTRUMA CILTS vadītājiem Paulu Timrotu un Ilmāru Līkumu stāsta, ka šogad organizatori pievērsuši lielu uzmanību, lai sacensības ir aizraujošas ne vien braucējiem, bet arī vizuāli baudāmas skatītājiem. Ir ieguldīts liels darbs, pārskatot trases līkumu rādiusus, lai sportisti tos varētu labi izbraukt, bet skatītāji – nepazustu kūpošo riepu dūmu mākonī.

Sarunā Kristaps neslēpj – iepriekšējos gados viņš kā organizators sacīkstēs centās izturēties pieklājīgi pret jaunajiem braucējiem, ļaujot viņiem uzvarēt. Tomēr nu Blušs pieklājību metīs pie malas un centīsies uzrādīt vislabāko rezultātu. Izredzes ir labas, jo sportista auto šosezon ir krietni labākā tehniskā stāvoklī, un arī naudas balva ir lielisks stimuls parādīt labāko sniegumu.

Savukārt Artūrs Virbulis nesen viesojās slavenajā F-1 sacīkšu trasē Nirburgringā, Vācijā, kas sacensību starplaikos pieejama arī tūristu braucieniem. Trase ir īpaši iecienīta, jo ļauj amatieriem piedzīvot īstu sacīkšu garu. Artūrs sarunā ar Paulu un Ilmāru dalās savā pieredzē un ieteikumos, kā visizdevīgāk nokļūt Nirburgringā un ar kādām izmaksām un riskiem jārēķinās, ja vēlies izmēģināt savus spēkus trasē.

Tev varētu patikt