Timrots sajūsmā par Kulberga DODGE CHALLENGER. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

26. jūnijs, 2019

Par raidījumu
Raidījumā turpinās rubrika "Bez ABS", un šoreiz ar savu retro auto – Latvijā vienīgo 73. gada "Dodge Challenger" - skatītājus iepazīstinās Auto Asociācijas prezidents Andris Kulbergs.  Auto komplektācijā ir jaudīgākais motors, un tā agresīvie rūcieni nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu.

Amerikāņu "muskuļus" Andris iemīlēja vēl 90. gadu sākumā, kad ASV mācījās apmaiņas programmā. Tolaik visi klases biedri pārvietojās ar jaudīgiem amerikāņu spēkratiem. Un 70. gadu filmas "Izgaišanas vieta" / "Vanishing Point"  iespaidā Andris saprata – viņš vēlas braukt tieši ar filmas galvenā varoņa auto "Dodge Challenger". Kādēļ šis auto Andrim ir tik mīļš, kur izdevās atrast sapņu auto un vai Latvijā ir meistari, kuri prot remontēt "Dodge", noskaidrosim jaunākajā ĀTRUMA CILTS sērijā.

Andris ar lielu lepnumu un entuziasmu stāsta par savu automašīnu, un arī Pauls nespēj valdīt emocijas, kad beidzot tiek iedarbināts 7,2 litru jaudīgais V8 "Dodge" motors. Nikni rūcoša dzinēja pavadījumā abi dodas izbraucienā, lai pārliecinātos – šī mašīna ir radīta baudpilnai braukšanai. Lai gan Andris ar Paulu diskutē, kā ar tik "rijīgu" auto amerikāņi mācējuši nobraukt lielus attālumus, skaidrs ir viens – ar robusto "Dodge" uz ceļa nepaliksi nepamanīts.


Tev varētu patikt