V.Melderis “zaudē nevainību” ar šosejas motociklu. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

19. jūnijs, 2019

Par raidījumu

Raidījumā šoreiz viesojas radio un TV personība Valdis Melderis, kurš pirmo reizi dzīvē izmēģinās spēkus motošosejā, izbraucot pilnu sacīkšu apli. Sagatavoties adrenalīna pilnajam izaicinājumam Valdim palīdzēs Latvijas motosporta leģenda Bruno Rožkalns, un pēc izbrauciena Valdis būs sajūsmā par treniņu.       

Valdim Melderim motocikli nav sveši – savulaik pie “Harley-Davidson” stūres viņš pat šķērsojis Ameriku. Tomēr līdz šim ar jaudīgu motošosejas moci Valdis pa trasi nav traucies. Kādiem motocikliem Melderis dod priekšroku ikdienā un kā vērtē motošosejas spēkratu praktiskumu uz Latvijas ceļiem, noskaidrosim ĀTRUMA CILTS raidījumā.

Bet ĀTRUMA CILTIJ patīk ne vien runāt par ātrumu, bet to arī izbaudīt, tādēļ Pauls Timrots aicina Valdi doties uz trasi, kur pieredzējušā Latvijas autosporta braucēja Bruno Rožkalna vadībā tiks apgūti jaudīgā “Yamaha” motocokla savaldīšanas un trases izbraukšanas pamati. Jau uzkāpjot uz motocikla, Valdi pārņem pamatīgs satraukums, taču īsti piedzīvojumi sāksies, iedarbinot motoru.

Tev varētu patikt