Timrots atgriežas pie savas bērnības Volgas stūres. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

27. maijs, 2020

Par raidījumu

Diāna Daugule savu mūžu ir veltījusi autosporta organizēšanai un tiesājusi sacensības visā Padomju Savienībā. Pauls Timrots viesosies dzimšanas dienas svinībās kopā ar jubilāres draugiem, Latvijas autokrosa meistariem. Haralds Šahbazjans, Aivars Laipnieks, Aigars Nitišs, Gints Bujāns un Pēteris Neikšāns zina teikt, ka Diānas dzīve vienmēr bijusi pakārtota autosportam un viņa joprojām ar lielu enerģiju pulcē kopā autosporta paaudzes.

Savukārt rubrikā "Bez ABS" šoreiz ir stāsts par 1967. gada Volgu. Tās saimnieks Kaspars Čekotins ar Volgu kā statusa simbolu iepazinies bērnībā un izmantojis izdevību atjaunot vēsturisko spēkratu, ko uzdāvinājis tētim. 70% darba viņš paveicis paša spēkiem un gadu gaitā kļuvis par Volgu diagnostikas meistaru, jo darbs pie šādas automašīnas pilnveidošanas nekad neapstājas.


Volga ir auto, kas liek atmest steigu, un skatītājiem būs iespēja par to pārliecināties līganā izbraucienā pa Liepājas ielām. Tas arī būs īsts pārdzīvojums Paulam, kurš savas autobraucēja gaitas savulaik sācis tieši pie Volgas stūres.

Tev varētu patikt