Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

10. maijs, 2018

Par raidījumu

Tā kā tuvākās dienas motoru sporta pasaulē paies uz motokrosa nots, Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši Kristeru Serģi, lai noskaidrotu visu par nedēļas nogalē Ķegumā notiekošo Pasaules čempionātā motokrosā MXGP Latvijas posmu. Kristers pastāstīs par izdomu un milzu darbu, kas ieguldīts, lai uzlabotu sacensību kvalitāti. Tostarp arī par pirmo reizi 27 gadu laikā mainīto trases virzienu – kā tas ietekmēs braucējus un aizrautīgos skatītājus. Tāpat raidījuma skatītāji varēs noskaidrot, vai Latvijas zvaigzne Pauls Jonass jautā pēc Kristera padoma un kā pats motokrosa meistars vērtē Paula šīs sezonas sniegumu un iespējas uzvarēt Ķegumā.

Savukārt leģendārais motofrīstaila braucējs Mārtiņš Aleksandrovičs pirmo reizi uz sarunu ĀTRUMA CILTS studijā ieradies pletkreklā. Pēc sporta karjeras beigām viņš pieņēmis jaunu izaicinājumu un  šobrīd ir LMT Autosporta Akadēmijas kartinga projektu vadītājs un mentors. Mārtiņš ar raidījuma vadītājiem apspriedīs, vai četri riteņi ir stabilāki un kāds ir jauno kartinga braucēju un mehāniķu līmenis. Un, turpinot raidījuma virtuālās realitātes izaicinājumu, skatītājiem būs iespēja pārliecināties, vai jauno sportistu mentors rallijkrosa simulatorā spēj uzrādīt ievērības cienīgu rezultātu.

Šoreiz raidījumā arī ekspress intervija ar LMT Autosporta Akadēmijas rallija pilotu Mārtiņu Sesku. Jaunais rallija talants, kurš tikko atgriezies no Eiropas rallija čempionāta otrā posma Kanāriju salās, pastāstīs, kā vērtē savus panākumus uz asfalta un spēku samērus ar konkurentiem.

Turpinot stāstu par Eiropas rallija čempionātu, autosporta pētnieks Artūrs Virbulis pastāstīs par sacensību brīnumu – Krievijas sportistu Alekseju Lukjaņuku, kurš apmetis kūleni savā stratēģijā un kļuvis prātīgs. Rezultāts ir divas uzvaras divos posmos. Raidījuma komanda apspriedīs Mārtiņa Seska fantastisko rezultātu, kā arī apskatīs pēdējā laikā tik skatīto MotoGP braucēju skandalozo sadursmi. Vai braucēju trakums kāpj proporcionāli trašu drošībai, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS sērijā.

Tev varētu patikt