Timrots pārdod 20 gadus veco "KIA" par 500 eiro. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

8. maijs, 2019

Par raidījumu

ĀTRUMA CILTS "bitkona" sāga sākās aptuveni pirms gada, kad Pauls Timrots iegādājās režisora Dzintara Dreiberga 20 gadus veco automobili "KIA Sephia". Projekta mērķis – savest auto kārtībā, iziet tehnisko apskati un pārdot par 1500 eiro, gūstot peļņu. Lai gan ar laiku Pauls cenu tomēr nolaida līdz 990 EUR, jauna īpašnieka meklējumi ievilkās.

Pēc gada Pauls sociālo tīklu vietnē Facebook saņēma ziņu no potenciālā pircēja, kurš sola auto bez kaulēšanās pirkt par 500 eiro. Neskatoties uz zaudējumiem, Pauls darījumam piekritis. Izrādās, ka jaunais īpašnieks ir "Volkswagen" un "Škoda" auto sistēmu programmētājs Gatis Negribs. Paralēli cītīgai "KIA" izpētei, Pauls ar Gati arī diskutēs, cik patiesībā parocīgi ir mūsdienu auto drošas braukšanas asistenti un vai vērts ieguldīt līdzekļus tādos vecos automobiļos kā "KIA", kas aprīkotas vien ar analogām tehnoloģijām.

Noslēdzot "KIA" pārdošanas darījumu, Pauls pievērsīsies digitālajai auto pasaulei sarunā ar LMT autosporta akadēmijas pilotu, e-autosporta ekspertu Artūru Bondaru. Artūrs ir pārliecināts – e-autosports ir autosporta nākotne, un ar to var nodarboties ikviens. Viņš atklās, kā no benzīngalvas pārtapa par e-autosporta braucēju, kas nepieciešams, lai spertu pirmos soļus šajā jomā un vai reālam autosportam ir kas kopīgs ar virtuālo.

Tev varētu patikt