Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

3. maijs, 2018

Par raidījumu
Tuvojoties autošosejas sezonas atklāšanai, ĀTRUMA CILTS studija pārcēlusies uz Biķernieku trasi, kur Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši divkārtējo Latvijas autošosejas čempionu Jāni Vanku. Raidījuma vadītāji pagājušās sezonas visu posmu uzvarētāju iztaujā par šīs sezonas jaunumiem, kā arī kvalifikāciju un izmaiņām tehniskajās prasībās. Tāpat arī jautājam sportistam, kā viņš vērtē konkurenci un savas izredzes turpināt uzvaras gājienu.

Šoreiz raidījumā norit arī nebijis eksperiments – Jānis Vanks pārbauda autošosejas un ielas automobiļa spēku samēru Biķernieku īsā ovāla trasē, lai noskaidrotu, vai 170 zirgspēku nacionālās klases autošosejas Opel spēj pārsist vienu no niknākajiem Opel ielas auto modeļiem.

Savukārt, Artūrs Virbulis sagatavojis tehniskāku stāstu pēc Pasaules čempionāta rallijkrosā pēdējā posma rezultātiem. Raidījuma komanda pārrunā, kādi ir uz Renault Megane bāzes būvētā Prodrive komandas auto jauninājumi un kā šīs inovācijas ietekmē rallijkrosa turpmāko gaitu. Tāpat ĀTRUMA CILTS eksperti apspriež pirmo Latvijas elektrokartingu čempionātu un elektroauto potenciālu autošosejā.

Tev varētu patikt