Timrots un Zaržeckis testē TESLU. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

1. maijs, 2019

Par raidījumu

Šoreiz Pauls Timrots uz sarunu aicinājis plastikas ķirurgu un tehnoloģiju fanu Jāni Zaržecki, kurš raidījuma skatītājiem sagatavojis stāstu par savu pieredzi ar ikonisko elektromobili "Tesla", kas pilnībā mainīja priekšstatu par elektromašīnas iespējām. Arī Pauls Timrots nolemj izmēģināt slaveno spēkratu un brauciena laikā nespēj valdīt izbrīnu.

Jāni Zaržecki aizrauj jaunākās tehnoloģijas, tostarp arī inovācijas braucamrīku pasaulē. Tomēr Paula Timrota pieredze, ĀTRUMA CILTS raidījumā mēģinot ar elektroauto aizbraukt no Rīgas uz Liepāju, raisījusi skepsi par šādu automašīnu lietderīgumu. Viss mainījās dienā, kad J. Zaržeckis pats pirmo reizi iekāpa "Teslā". Viņš skaidros, kas šajā auto ir tik īpašs, kāds tas ir apkopē, un kur "Teslu" pirkt izdevīgāk – Latvijā vai ASV.

Lai ne vien stāstītu, bet arī parādītu, kādēļ "Tesla" ir labākā auto izvēle, Jānis aicina Paulu sēsties pie leģendārās mašīnas stūres. Vai gudrais auto tiešām ir tik lielisks, kā par to stāsta, un vai "Tesla" spēs iekarot arī Paula sirdi, noskaidrosim jaunākajā ĀTRUMA CILTS sērijā.


Tev varētu patikt