Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

19. aprīlis, 2018

Par raidījumu

Raidījuma vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši Māri Olti, kurš makšķerēšanas un citos izbraucienos izmēģinājis jauno Nissan LEAF elektromobili. Māris apliecina, ka jaunās paaudzes elektromobilim ar vienu uzlādi pa spēkam ir pieveikt pat 270 kilometru, kas vadītājam izmaksā tieši divus eiro. Un viņam ir stāsts arī par to, kā uz neparasto “viesi” reaģē rūdīti makšķernieki - benzīngalvas un kas notiek, kad šo auto pamana meža zvēri. Vai Olte pats būtu gatavs videi draudzīga auto iegādei un vai elektromobiļi ir Latvijas saimniekošanas stilam piemērotākais risinājums, noskaidrosim jaunajā raidījumā.

Tāpat arī ĀTRUMA CILTĪ viesojas Andris Grīnfelds, seškārtējs Latvijas čempions triālā un otrās vietas ieguvējs Eiropas superenduro kausā. Pēc pārsteidzoši veiksmīgas debijas un uzvaras pirmajā posmā Polijā, pārdzīvojumiem bagātām sacīkstēm Spānijā un lieliskām sacensībām Zviedrijā, Andris savu pirmo superenduro sezonu noslēdz ar gandarījumu. Pauls un Ilmārs noskaidros, kur slēpjas šī jaunā sporta veida pievilcība un vai triāla prasmes noder, lai ievērojamā ātrumā pārvarētu šausminošās superenduro šķēršļu joslas.

Artūrs Virbulis šoreiz ir apkopojis karstākās ziņas par visai mežonīgo Pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas pirmo posmu. Raidījuma komanda pārrunās Latvijas braucēju – Jāņa Baumaņa, Arta Baumaņa un Reiņa Nitiša – panākums dažādās ieskaitēs un intrigu ap Solberga un Ekstroma konfliktu.

Tev varētu patikt