Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

12. aprīlis, 2018

Par raidījumu

ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums izvaicās Jāni Baumani par sajūtām pēc aizvadītajiem testiem, kā arī noskaidros, kā sportists uzturēja sevi formā starpsezonā. Kā izrādās, tas ir laiks, kad Jānis gan pievērsies studijām, gan arī izmantojis iespēju izbraukt pa ezeriem, bet nu ir gatavs kopā ar jau labi pazīstamo komandu doties trasē, pretim čempiona titulam. Tāpat arī skatītāji varēs uzzināt, kādi ir sportista mērķi šosezon un kā Baumaņu ģimenē sacensību laikā tiks sadalīta uzmanība starp Jāni un brāli Arti.

Šoreiz un arī turpmāk raidījuma studijā būs jaunums no tehnoloģiju pasaules – rallijkrosa virtuālās realitātes simulators. Tas pieder ĀTRUMA CILTS “Stigam”, autosporta fanam un fotogrāfam, kurš savu identitāti neatklāj. Viņš veiksmīgi startē virtuālajās sacensībās, ieņemot 25. vietu no 1000 dalībniekiem. “Stigs” uzstādīs trases labāko apļa laiku, bet Jānis Baumanis pieņems izaicinājumu to pārspēt. Vai PČ braucējs ir tikpat jaudīgs arī pie virtuāla auto stūres, noskaidrosim jaunajā raidījumā!

Savukārt Artūrs Virbulis turpina izpēti nomaļajos autosporta reģionos. Artūrs šoreiz sagatavojis stāstu par vēsturisku uzvaru – par jaunizveidotā salonautomobiļu čempionāta WTCR laureātu ir kļuvis 56 gadus vecais autosporta veterāns Gabriele Tarkvīnī.

Tev varētu patikt