Nitišs gatavs startēt PČ rallijkrosā. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

3. aprīlis, 2019

Par raidījumu

Jau šajā nedēļas nogalē Abū Dabī, Jasmarinas trasē startēs Pasaules rallijkrosa čempionāta jaunā sezona, kurā komandu sastāvi piedzīvos iespaidīgas pārmaiņas. Sacīkstēs piedalīsies arī mūsu rallijkrosa pilots Reinis Nitišs, taču šoreiz visos posmos viņš nestartēs. Sarunā ar Paulu Reinis atklās, kādēļ piedalīsies tikai noteiktos posmos, kādas ir izredzes un kā sportists vērtē konkurentu iespējas.

Lieli autosporta notikumi gaidāmi arī Latvijā, jo Rīga šogad atkal uzņems FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posmu. Pērn Reinis tajā plūca Eiropas čempiona titulu, bet vai šogad sportista pašmāju faniem būs iespēja Nitišu redzēt braucēju rindās - noskaidrosim jaunākajā ĀTRUMA CILTS sērijā.

Pauls uz sarunu aicinājis arī bijušo rallija pilotu Raimondu Strokšu, lai apspriestu aktuālo e-autosportu. Šogad ir uzsākts Latvijā nebijis eksperiments – E-autosporta čempionāts. Raimonds stāstīs, kā radās ideja pievērsties e-autosportam un kā autosacīkšu virtuālie simulatori var palīdzēt attīstīt reālās autosporta braukšanas iemaņas. Raidījuma skatītāji arī uzzinās, kad gaidāmas pirmās e-autosporta sacīkstes un kādas disciplīnas tajās būs pārstāvētas.

Tev varētu patikt