Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

26. marts, 2018

Par raidījumu

ĀTRUMA CILTS komanda šoreiz sagatavojusi vēl nebijušu eksperimentu starp divām pilnīgi atšķirīgām autosporta disciplīnām. Sporta kompleksa 333 trasē uz ātrumu sacentīsies Reinis Nitišs ar 305 zirgspēku pilnpiedziņas šosejas auto un Kristiāns Burkovs ar 500 zirgspēku drifta auto, ar ko drifteris drīzumā startēs arī Anglijas drifta čempionātā. Rezultātu prognozēt neuzņemsies neviens un intriga saglabāsies līdz pat raidījuma noslēgumam!

Pauls Timrots un Ilmārs Līkums šoreiz Reini Nitišu arī aicinājuši viesos, lai izjautātu par  jauno, bet labi pazīstamo komandu SET Promotion un par atšķirībām starp Pasaules un Eiropas RX čempionātiem. Tā kā Reinim šosezon priekšā ir pieci EČ posmi ar noslēgumu Latvijā, noskaidrosim, vai  sportists ir gatavs agresīvākai cīņai un zobu uzasināšanai kopā ar dažāda vecuma braucējiem. Un vai šis posms Reiņa karjerā ir tikai pāreja pirms atgriešanās uz pasaules čempionāta pjedestāla, redzēsim jaunajā raidījuma epizodē.

Ņemot vērā aizvien straujāko autobūves tehnoloģiju attīstību, Ilmārs Līkums ir sagatavojis stāstu par nesen pasauli pāršalkušo autopilota mašīnas negadījumu. ĀTRUMA CILTS komanda diskutēs, vai traģiskas avārijas ir neizbēgamas tehniskā progresa gaitā un vai no šādām situācijām vispār iespējams izvairīties.

Tev varētu patikt