Timrots pasniedz ordeņus autosporta leģendām. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

23. janvāris, 2019

Par raidījumu

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots satiek Eiropas čempionu rallijkrosā Reini Nitišu neierastā situācijā – svīstot vingrošanas zālē. Izrādās, ka čempions tur pavada daudzkārt vairāk laika nekā pie auto stūres, jo mūsdienu atlētiem vienlīdz svarīgi ir arī muskuļi un lieliska fiziskā forma. Pauls noskaidros Reiņa uzvaras formulu, kas sportistu dzen pretim uzvarām pasaulē un kā viņš tiek pāri neveiksmēm, neatslābstot un fokusējoties uz katru sacīksti. Reinis ir pirmais, kurš saņem ĀTRUMA CILTS ordeni par nozīmīgiem nopelniem cilts vārdā.

Ordeni saņem arī Vladislavs Šlēgelmilhs – vienīgais latvietis, kurš Latvijā uzbūvējis autosporta trasi no nulles. Skatītājiem ir iespēja noskaidrot, kā radās sporta komplekss 333 un kādi ir Šlēgelmilhu ģimenes sportistu nākotnes plāni. Pašam Vladislavam beidzot ir laiks arī makšķerēt un raudzēt savu vīnu, bet ir skaidrs, ka no autobraucēju dinastijas varam sagaidīt jaunas uzvaras tepat un pasaules trasēs.

Reinis Pozņaks, Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Rallija komisārs no stūrmaņa nokļuvis LAF augšgalā un saņem ĀTRUMA CILTS ordeni par savu ieguldījumu. Pauls noskaidro, kā Reinis vērtē autosporta izredzes zaļā dzīvesveida laikmetā un nākotnes pilsētās. Vai benzīngalvas būs ieguvēji no tehnoloģiju attīstības, uzzināsim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt