Apsteigt nākotni. Jauno profesiju pārstāvju pieredzes stāsti

Saglabāt
Dalīties

Konferences

31. augusts, 2019

Par raidījumu

Skaties diskusiju "Apsteigt nākotni. Jauno profesiju pārstāvju pieredzes stāsti", kas norisinājās festivāla iNOVUSS ietvaros. 

Vai pazīsti vēl kādu mašīnrakstītāju vai ormani? Diez vai. Runā, ka ne tik tālā nākotnē varētu izzust grāmatvežu un telemārketinga speciālistu profesijas. Kamēr gatavojamies tam, ka nākotnē būs jāizšķiras – kļūt par atkritumu inženieri, komerciālo kosmosa lidojumu pilotu vai lidojošo auto instruktoru, tikmēr citi jau šobrīd naudu pelna ar darbiem, kādi vēl nesen daudziem pat prātā nevarēja ienākt. Diskusijā par savu ikdienu un izvēli pastāstīs esportists, neirospēļu izstrādātājs un stend-up komiķe. Jo arī nākotne, kurā darbavietās vadību šķietami pārņems mākslīgais intelekts un automatizācija, patiesībā pieder cilvēkam.

Piedalās: Andris Grīnbergs, strīmeris un esporta entuziasts; Inese Zariņa, Tet robotu izveides un izstrādes māte; Mārtiņš Ķibilds, Žurnālists; Maija Armaņeva, Latvias Blogeru un influenceru asociācijas dibinātāja; Dana Jurkjāne, komiķe, radošais brīvmākslinieks un tekstu autore

Festivālu iNOVUSS jau otro gadu rīko Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra (LIAA) un tas pulcē tehnoloģiskās jaunrades un inovatīvas uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībniekus un interesentus, piedāvājot aizraujošu programmu trīs dienu garumā.

Tev varētu patikt