LAMPA 2024: Uzticēšanās – valsts izaugsmes noslēpums (LV)

Saglabāt
Dalīties

Notikums

6. jūlijs, 2024

Par raidījumu

Tiek uzskatīts, ka uzticēšanās ir viena no Ziemeļvalstu panākumu atslēgām. Augstais uzticēšanās līmenis ir Ziemeļvalstu vērtīgākais resurss, kas vairo to konkurētspēju pasaulē. No uzticēšanās ir atkarīgi uzņēmumu panākumi, iekarojot jaunu tirgu, un bez tās nav iedomājama stabila, demokrātiska valsts.

Tomēr tā dēvētā Ziemeļvalstu uzticēšanās nav vienīgā uzticēšanās izpausme. Dažādos apstākļos uzticēšanās var tikt veidota un uztverta atšķirīgi. Tā var izpausties dažādi, un tās sociālekonomiskā ietekme nav viennozīmīga.

Šajā diskusijā noskaidrosim, kādi ir mūsu priekšstati par uzticēšanos. Ko mums nozīmē uzticēšanās un ko sagaidām pretī par spēju kādam uzticēties? Kā ar to var manipulēt un kā tā ietekmē mūsu sabiedrību? Vai spēja uzticēties un paļauties piemīt ikvienam? Kāpēc tieši uzticēšanās tiek uzskatīta par Ziemeļvalstu konkurences priekšrocību? Kādā veidā šis ētiskais aspekts ietekmē notikumus valstī, uzņēmējdarbību, sabiedrības saliedētību un kultūras līmeni un palīdz mums izdzīvot un kļūt stiprākiem.

Tev varētu patikt