7.4

Harijs Poters un noslēpumu kambaris

Otrais mācību gads Cūkkārpā. Skolā sāk notikt šausmīgas lietas. Harijs, Hermione un Rons riskē ar dzīvībām, lai atrisinātu seno noslēpumu.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

7+
154min
lv, ru
Saglabāt
Dalīties

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Apraksts

Harija Potera piedzīvojumi turpinās...

Pēc garām vasaras brīvdienām pie šausmīgajiem Dērslijiem Harijam Poteram tiek izjaukti mēģinājumi iekāpt vilcienā uz Cūkkārpas Raganības un burvestību skolu, lai uzsāktu otro mācību gadu. Harija vienīgā transporta iespēja ir maģiska lidojoša mašīna, taču tā diemžēl ietriecas vērtīgā (un nepārprotami sarūgtinātā) Vālejošajā vītolā.

Tomēr viss šķiet tīrais sīkums, salīdzinot ar to, kas Hariju sagaida Cūkkārpas spokainajās zālēs. Baisas, ļaunas balsis no sienām čukstus uzrunā tikai Hariju, un šķiet, ka viņa klases biedrs Drako Malfojs viņu vajā. Drīz ne tikai Harijs ir noraizējies par izdzīvošanu, jo skolā sāk notikt baisas lietas. Noslēpumaini mirdzošs uzraksts uz sienas vēsta: ,,Noslēpumu kambaris ir atvērts. Mantinieka ienaidnieki, uzmanieties!" Bet ko tieši tas viss nozīmē? Harijs, Hermione un Rons dara visu, kas ir burvja spēkos, tostarp riskē ar savām dzīvībām, lai atrisinātu šo 50 gadus veco, iespējams, nāvējošo noslēpumu.

Piedzīvojumu filma · Ģimenes filma · Fantāziju pasaulē
Gads
2002
Režisors
Chris Columbus
Aktieri
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Fiona Shaw, Kenneth Branagh, Rupert Grint, Richard Griffiths, Harry Melling, Tom Felton, Jason Isaacs, Robbie Coltrane
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija