8.1

Harijs Poters un Nāves dāvesti: Otrā daļa

Uz Cūkkārpas skolas vaļņa Harijs Poters un viņa draugi Rons un Hermione sastopas ar savu lielāko ienaidnieku un upurēja visdārgāko.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
125min
lv, ru, en
lv
Saglabāt
Dalīties

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Apraksts

Paaudzes kino notikums noslēdzas Harija Potera sēriju pēdējās filmas otrajā daļā. Pēc 2010. gadā iznākušās pirmās daļas zēna burvja pēdējais piedzīvojums beidzas ar kulmināciju un pēdējo cīņu starp ,,Zēnu, kurš dzīvoja" un tumšo burvi Lordu Voldemortu (Ralfs Fainss (Ralph Fiennes)). Nostājoties uz Cūkkārpas Raganības un burvestību skolas vaļņa, Harijs Poters (Daniels Redklifs) un viņa draugi Rons un Hermione (Rūperts Grints un Emma Vatsone) sastopas ar savu lielāko ienaidnieku un upurēja visdārgāko ceļojumā, ko bestselleru autore Dž. K. Roulinga pirmo reizi uzsāka vairāk nekā desmit gadus atpakaļ. Visu laiku veiksmīgākā filmu franšīze, kura ienesa vairāk nekā 5 miljardus dolāru visā pasaulē, ar vizuālo maģiju un spēcīgo stāstījumu tiek noslēgta ar triumfu kopā ar ilggadējo Potera scenāriju autoru Stīvu Klovsu (Steve Kloves) un atzīto britu režisoru Deividu Jeitsu (David Yates) (Harijs Poters un Fēniksu ordenis; Harijs Poters un Jauktasiņu princis; Harijs Poters un Nāves dāvesti — 1. daļa) un godalgotajiem starptautiskiem aktieriem. 

Piedzīvojumu filma · Ģimenes filma · Fantāziju pasaulē
Gads
2011
Režisors
David Yates
Aktieri
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Alan Rickman, Domhnall Gleeson, Helena Bonham Carter, Evanna Lynch
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija