7.5

Harijs Poters un Fēniksa ordenis

Maģijas nākotne ir atkarīga no Harija un Fēniksa ordeņa. Harijs apmāca drosmīgos burvjus aizstāvēties pret tumšajām mākslām un gatavo tos cīņai.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
132min
lv, ru, en
lv
Saglabāt
Dalīties

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Apraksts

Kopš Harija satikšanās ar Tumsas bruņinieku ir pagājusi vasara un Harijs atgriežas, lai uzzinātu, ka burvju kopiena joprojām noliedz Voldemorta atgriešanos. Burvestību ministrs uzskata, ka direktors Dumidors melo un tiek iecelts jauns Aizsardzības pret tumšajām mākslām skolotājs. Tagad, kad visa burvju kopiena ir apdraudēta, maģijas nākotne var būt atkarīga no Harija Potera un Fēniksa ordeņa.

Kad pēc jaunās profesores Doloresas Ambridžas (Imelda Staunton--Nanny McPhee, Vera Drake) ministrijas apstiprināta aizsardzības maģijas kursa jaunie burvji paliek nesagatavoti aizsardzībai pret tumšajiem spēkiem, kas apdraud viņus un visu burvju kopienu, Hermione (Emma Vatsone (Emma Watson)) un Rons (Rūperts Grints (Rupert Grint)) mudina Hariju (Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe)) rīkoties. Slepus tiekoties ar nelielu studentu grupu, kas sevi dēvē par ,,Dumidora armiju," Harijs māca viņiem kā aizstāvēties pret tumšajām mākslām, strādājot ar slepenu burvju ordeni – Fēniksa ordeni, lai sagatavotu jaunos drosmīgos burvjus gaidāmajai cīņai.

Piedzīvojumu filma · Ģimenes filma · Fantāziju pasaulē
Gads
2007
Režisors
David Yates
Aktieri
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Harry Melling, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Gary Oldman, Natalia Tena
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija