9.0

Gredzenu pavēlnieks: Karaļa atgriešanās

Pēdējā kauja izšķirs pasaules likteni. Vienīgā cerība uz uzvaru pār ļaunumu ir drosmīgajam Frodo, kurš dodas Mordoras sirdī, lai iznīcinātu Gredzenu.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
192min
ru, en
lv
Saglabāt
Dalīties

The Lord of the Rings: The Return of the King

Apraksts

"Viens gredzens, lai valdītu par tiem visiem. Viens gredzens, lai tos atrastu. Viens gredzens, lai tos visus atnestu un tumsā sasietu."

J.R.R. Tolkīns (J.R.R. Tolkien)

Gredzenu pavēlnieks

J.R.R. Tolkīna episkā šedevra ,,Gredzenu pavēlnieks” noslēgumā, kad armijas sapulcējas pēdējā kaujā, kas izšķirs pasaules likteni — un spēcīgi, senie Gaismas un Tumsas spēki sacenšas, lai noteiktu iznākumu — viens no Gredzenu brālības locekļiem tiks atklāts kā cildenais Cilvēku karaļa troņa mantinieks.

Tomēr vienīgā cerība uz uzvaru pār ļaunumu ir drosmīgajam hobitam Frodo, kurš sava uzticamā drauga Sema un šausmīgās būtnes Goluma pavadībā dodas dziļi tumšajā Mordoras sirdī šķietami neiespējamos centienos iznīcināt Gredzenu.

Piedzīvojumu filma · Fantāziju pasaulē · Ģimenes filma
Gads
2003
Režisors
Peter Jackson
Aktieri
Elijah Wood, Sean Astin, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Ian Holm, Ian Mckellen, Dominic Monaghan, Viggo Mortensen, Miranda Otto, Andy Serkis, Liv Tyler, Hugo Weaving, John Rhys-Davies
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis, Jaunzēlande