8.2

Betmens: sākums

Sekojot pa pēdām savu vecāku slepkavam, Brūss Veins cīnās pret netaisnību un ļaunumu. Viņš atgrežas Gotemā un kļūst par cīnītāju maskā – Betmenu!

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
134min
ru, en
lv, ru
Saglabāt
Dalīties

Batman Begins

Apraksts

Būdams bērns, Brūss Veins ar šausmām vēroja, kā viņa acu priekšā tiek nogalināti viņa vecāki miljonāri — trauma, kas liek viņam kļūt apsēstam ar atriebību. Taču liktenis viņam liedz iespēju atriebt vecāku nāvi.

Bēgot uz austrumiem, kur viņš meklē padomu pie bīstamā, bet godājamā nindzju kulta līdera Ra's Al-Ghul, Brūss atgriežas savā Gotemas pilsētā, kuru ir pārņēmusi organizētā noziedzība un citi bīstami manipulatori. Tikmēr Brūsam lēnām tiek izkrāpts mantotais uzņēmums Wayne Industries.

Zem savas savrupmājas uzgājis alu un bruņutērpa prototipu, viņš pārtop par jaunu personību, kas iedveš bailes ļaundaru sirdīs. Viņš kļūst par Betmenu!!!

Jaunajā izskatā un ar uzlecošā policista Džima Gordona palīdzību Betmens cenšas apkarot dažādas negodīgas shēmas, ko īsteno mafijas boss Falkons, vājprātīgais doktors Džonatans Kreins un kāda noslēpumaina trešā persona, kura Veinu diezgan labi pazīst. 

Piedzīvojumu filma
Gads
2005
Režisors
Christopher Nolan
Aktieri
Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Gary Oldman, Cillian Murphy, Tom Wilkinson, Katie Holmes
Valsts
Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija