Ātruma skartie

Stāsts par jauna rallija pilota apņēmību traukties pa maz zināmu ceļu – uzvarēt, krist un atkal celties, lai iekļūtu Eiropas rallija čempionāta elitē.

Skaties bez maksas

Lai skatītos šo saturu,
vispirms reģistrē Viedtelevīzijas kontu.

Ja tev jau ir Viedtelevīzijas konts, spied Ieiet profilā

Skaties bez maksas

Lai skatītos šo saturu,
vispirms reģistrē Viedtelevīzijas kontu.

Ja tev jau ir Viedtelevīzijas konts, spied Ieiet profilā

60min
Saglabāt
Dalīties

Ātruma skartie

Apraksts

Filma vēsta par mērķtiecību, gribu un ātrumu. Par jauna rallija pilota apņēmību traukties pa maz zināmu ceļu – uzvarēt, krist un atkal celties, lai iekļūtu Eiropas rallija čempionāta elitē un pietuvotos autosporta Olimpam. Filma ir stāsts par ātrāko Latvijas rallija pilotu Mārtiņu Sesku, kurš pārstāv jau trešo ģimenes paaudzi rallijā. Vienlaikus filma ir stāsts par aizrautīgiem cilvēkiem viņam līdzās, par virzību uz mērķi vairāku gadu desmitu garumā no Liepājas Piena kombināta 1965. gadā līdz Pasaules rallija čempionāta posmam Latvijā un Liepājā 2024. gadā.

Filmas autors Sandijs Semjonovs (''Skuba Films'') sekojis autosportista Mārtiņa Seska gaitām 2023. gada Eiropas rallija čempionātā, kas kļuva par pagrieziena sezonu sportista karjerā, un pēc vairākiem gadiem juniora statusā ļāva iekļūt un sevi pierādīt Eiropas spēcīgāko rallija pilotu elitē.

Filma ļauj iepazīt gan tos, kuri atbalstījuši un virzījuši Mārtiņu Sesku, gan tos viedokļa līderus Latvijas rallija saimē, kuri nenoguruši sekmējuši Latvijas nonākšanu pasaules rallija norišu epicentrā.

Latvijas filma · Dokumentāla filma · Ekskluzīvi LMT
Gads
2024
Režisors
Sandijs Semjonovs
Valsts
Latvija