Saturs nav pieejams šajā reģionā

Tūkstošiem latviešu fano par F1. Ātruma cilts S07E07

Saglabāt
Dalīties

14. marts, 2024

Par raidījumu

Šoreiz pie Paula Timrota viesojas F1 līdzjutēju kluba vadītāja Rasa Zālīte, kas kopā ar domubiedriem apvienojusi jau vairāk nekā 2000 Latvijas formulas fanu.

Rasa jūt līdz F1 kopš Mihaēla Šūmahera ziedu laikiem. Savukārt fanu kluba vadīšana jeb fanošana nākamajā līmenī aizsākusies trakajos Covid laikos ar desmit F1 veltītām minūtēm Valda Valtera ClubHouse sarunās. Kopš tā laika F1 līdzjutēju klubs izpleties teju visās sociālo tīklu platformās, biedru skaitam pārsniedzot 2000. Fani tiekas arī klātienē, lai kopā skatītos sezonas atklāšanas un noslēguma sacīkstes, piedalītos viktorīnās un kopīgi pavadītu laiku. 

F1 līdzjutēju klubs darbojas pēc brīvprātības principa, un netipiski latviešiem – šis burbulis ir vienots un turas kopā kā viena organizācija. Rasa atzīst, ka arī seriāli par un ap F1 ir pievienotā vērtība, kas palīdz labāk izprast šo sporta veidu. F1 līdzjutēju kluba vadītāja pati ātrumu ķer pie kartinga stūres, bet zosāda un formulas sajūta kopā ar vīru piedzīvota F1 posmos Katalonijā un Austrijā. 

Kam vēl jānotiek, lai latvieši masveidā sāktu just līdzi F1, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā. 

Tev varētu patikt