Saturs nav pieejams šajā reģionā

Ekstroma menedžeris Kundziņš pieveic Dakāras izaicinājumu. Ātruma cilts S07E04

Saglabāt
Dalīties

22. februāris, 2024

Par raidījumu

Viesturs Kundziņš jeb Matiasa Ekstroma menedžeris šī gada sākumā meties vienā no lielākajiem piedzīvojumiem benzīngalvas mūžā – viņš kā mediju pārstāvis kopā ar Audi komandu startējis Dakāras rallijā.

Pauls Timrots neslēpj, ka apskauž Viesturu par iespēju piedzīvot dullākās autosacīkstes pasaulē, turklāt jau otro reizi. Viesturs Audi komandas sastāvā šī gada janvārī vairāk nekā trīs nedēļas pavadījis smiltīs un putekļos, mērojot Dakāras rallija 10 000 kilometru ar 500 zirgspēku Audi SQ7 auto. 

Ekstromam cīņa par uzvaru beidzās tehnisku ķibeļu dēļ. Viesturs atzīst, ka ceļā redzējis un piedzīvojis daudz. Šis bijis viens no grūtākajiem pārbaudījumiem gan fiziski un mentāli, gan arī sadzīviski, jo piedzīvojums dalīts ar vēl 5000 cilvēkiem, pielāgojoties situācijai un iespējām. 

Piedaloties rallijā medija statusā, līdzīgi kā braucēji Viesturs ar ceļabiedriem ziņas par trases detaļām saņēmis sacensību norises dienā īsi pirms starta, jo informācija ir slepena un dalībniekiem jābūt gataviem. 

Cik izmaksā dalība Dakāras rallijā un kādēļ autobraucēji aizvien pieņem tuksneša izaicinājumu, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā. 

Tev varētu patikt