Sesks gatavojas nākamās vasaras WRC posmam Liepājā. Ātruma cilts S06E35

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

7. decembris, 2023

Par raidījumu

ĀTRUMA CILTS gadu gaitā sekojusi līdzi Mārtiņa Seska autosporta gaitām, kas šajā sezonā aizvedušas līdz latviešiem augstākajam sasniegumam rallijā – Eiropas čempionāta pjedestālam. 

Šādi panākumi nav nejaušība, tas ir gan smags un mērķtiecīgs darbs jau kopš juniora vecuma, gan arī ģimenes ieguldījums. Sesku dinastijā mīlestību pret autosportu izdevies saglabāt trīs paaudzēs, sākot ar vectēvu, kurš kā Liepājas piena kombināta direktors iedibinājis rallija "Kurzeme" tradīciju. 

Mārtiņa tēvs Uldis Sesks ralliju salīdzina ar deju, kur labākie ir tie, kas spējuši piecelties pēc kritieniem un tikt cauri grūtībām. Uldis iespēju robežās ir līdzās dēlam sacensībās, kas dod Mārtiņam lielu atbalstu un aizmugures sajūtu. Autosportists atzīst, ka vienmēr mācījies komandas veidošanas procesā. Šobrīd Seska/Franča ekipāža ir loģisks turpinājums vēsturiskajam abu ģimeņu kopdarbam, un Mārtiņš atzīst, ka Renārs Francis ar savu briedumu prot iedot mieru un pārliecību. 

Tā kā nākamvasar Liepājā gaidāms FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posms, Mārtiņam ir lieli plāni un iestrādes, lai sacensībās startētu rūpnīcas komandas sastāvā un, iespējams, izcīnītu nākamo lielo uzvaru. Kā Sesku ģimene gatavojas lielajam autosporta notikumam, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā. 

Tev varētu patikt