Kā brāļi no Valmieras nokļuva Ekstroma rallijkrosa komandā. Ātruma cilts S05E39

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

27. oktobris, 2022

Par raidījumu

Brāļi Peipi savas gaitas Audi EKS komandā sāka 2017. gadā kā ciemiņi, izcīnot uzvaru Facebook konkursā, kur Matiass Ekstroms aicināja mehāniķus pievienoties uz nedēļas nogales sacensībām Biķerniekos. Latviešu darba spars un attieksme bija liels pārsteigums, tāpēc jau 2018. gadā sekoja aicinājums strādāt Ekstroma komandā un brāļi ķērās klāt. 

Matiass Ekstroms Peipus iesaucis par Pepsi brāļiem, jo viņu pozitīvā attieksme, enerģija un prasmes likušas komandai brāļus iemīlēt jau pirmajā nedēļas nogalē. Pēteris un Kalvis atzīst, ka viņi visu mūžu ir bijuši tehnikas tuvumā, ir pārliecināti Audi fani un darbs servisā viņiem ir sava veida atpūta. 

Šobrīd abu brāļu pārziņā ir komandas sacensību vietas iekārtošana no nulles līdz gatavībai, uzturot visu pasaules rallijkrosa līmenī. Tāpat viņu uzdevums ir tikt galā ar dažādām neparedzētām situācijām, kas rodas sacensību gaitā. Komandas būtība ir "visi par vienu un viens par visiem", un brāļi tajā ieguldījuši arī daļu sava humora un blēņu, iepriecinot Ekstromu un pārējos komandas biedrus. 

Kā iespējams uzturēties autosporta pasaulē un apvaldīt sevī tieksmi startēt sacensībās, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt