Biķernieku trases saimnieks Normunds Lagzdiņš jau 10 gadus savā vietā. Ātruma cilts S05E09

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

31. marts, 2022

Par raidījumu

Normundam gonkas ir asinīs un interese par autosportu bijusi jau kopš vidusskolas laikiem, kad viņš sācis braukt ar kartingu. 90. gados savas zināšanas par autosportu papildinājis, strādājot "Auto Rīga" par "Audi" pārdošanas vadītāju. Tolaik daudzi no "Audi" pasākumiem notikuši dažādās lielajās trasēs un Normundam vienmēr bijusi interese, kā tās darbojas. Un sanācis arī tā, ka viņš visu dzīvi neapzināti apgrozījies Biķernieku trases tuvumā, kur gan dzīvojis, gan vēlāk attīstījis un vadījis "SKY" lielveikalu. 

 

Vadības zināšanas Normundam Lagzdiņam noder Biķernieku trasē, kur kaut nedaudz jāzina no visa, tajā skaitā arī jāpārzina sacensību organizēšana. Desmit gadi trasē paskrējuši ātri un Normundam ir lieli plāni un gandarījuma sajūta par notiekošo. Lai arī to salīdzina motoru sporta Brīvdabas muzeju, trase šosezon būs noslogota līdz rudenim gan ar autosporta, gan citu sporta veidu notikumiem. 

 

Vai kādreiz atrisināsies nebūšanas ar zemes īpašniekiem un kad Biķerniekos būs īsta slēpošanas trase, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā. 

Tev varētu patikt