Leģendārais motobraucējs Aizstrauts ar norautu ausi startējis gonkā. Ātruma cilts S04E45

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

9. decembris, 2021

Par raidījumu

Raimonda Aizstrauta vēsturiskos panākumus nevienam citam sportistam nav izdevies atkārtot, bet pats čempions savulaik mēģinājis arī iekarot pasaules trases ar "Yamaha" superbaiku. Raimonds bijis neapturams un vienmēr mācējis tehniskas ķibeles pārvērst par efektu. Arī traumas nav traucējušas – viņš startējis gan ar norautu ausi, gan pa taisno no slimnīcas devies uz nākamajām sacensībām un pats sevi ar salauztu roku pie moča stūres garu ceļu vedis uz operāciju.

Pēdējās starptautiska mēroga sacīkstēs Raimonds startējis 1993. gadā, bet pēc moto karjeras noslēguma izmēģinājis autosportu un ar panākumiem startējis slavenajā "Golf" kausā. 

Fortūna Raimondam Aizstrautam bijusi labvēlīga arī ārpus autosporta – viņš pēc profesijas ir virpotājs, bet praksē apguvis inženierzinātni, 3D rasēšanu un šobrīd ražo dažādas inovatīvas iekārtas gan Latvijas, gan citu valstu tirgiem. Lai arī motosports ir mests pie malas, Raimonds sacīkstes televīzijā nespēj skatīties, jo vilkme joprojām ir liela. Vai redzēsim leģendāro braucēju pie moča stūres viņa 70. jubilejā, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā!

Tev varētu patikt